Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

Пратеничка група на Собранието на Република Северна Македонија за соработка со Парламентот на Обединетото Кралство на Велика Британија и Северна Ирска

 

претседател:  Кастриот Реџепи 
членови:  1. Александар Николоски
2. Игор Јанушев
3. Гордана Сиљановска-Давкова
4. Марија Ангелова
5. Бисера Костадиновска-Стојчевска
6. Арбер Адеми
7. Зиадин Села
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.