Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


Deputet të cilëve u ka pushuar mandati më herët

1. Teuta Arifi  BDI
ndërprerja e mandatit në seancën e 6-të të mbajtur më 28.7.2011

2. Marjanço Todorovski VMRO-DPMNE
ndërprerja e mandatit në seancën e 12-të të mbajtur më 13.10.2011

3. Arben Xhaferi PDSH
ndërprerja e mandatit në seancën e 40-të të mbajtur më 10.9.2012

4. Ljubisav Ivanov-Xingo PSM
ndërprerja e mandatit në seancën e 43-të të mbajtur më 5.10.2012

5. Arben Labenishta BDI
ndërprerja e mandatit në seancën e 53-të të mbajtur më 31.1.2013

6. Talat Xhaferi BDI
ndërprerja e mandatit në seancën e 55-të të mbajtur më 18.2.2013

7. Stefce Terpovski VMRO-DPMNE
ndërprerja e mandatit në seancën e 58-të të mbajtur më 10.4.2013

8. Vanco Apostollov VMRO-DPMNE
ndërprerja e mandatit në seancën e 58-të të mbajtur më 10.4.2013

9. Izet Zeqiri RDK
ndërprerja e mandatit në seancën e 60-të të mbajtur më 13.5.2013

10. Ziadin Sela PDSH
ndërprerja e mandatit në seancën e 60-të të mbajtur më 13.5.2013