Kumtime

E premte, 13 nëntor 2020

VENDOSJA E KURORAVE ME LULE TË FRESKËTA ME RASTIN E 13 NËNTORIT

Me rastin e 13 Nëntorit - Ditës së Çlirimit të Qytetit të Shkupit, Delegacioni i Kuvendit i përbërë nga: Snezhana Kaleska-Vançeva dhe Velika Stojkova-Serafimova, më 13 nëntor 2020 (e premte), do të vendosë kurora me lule të freskëta:

  • Ora 11:00 – Varrezat e qytetit “Butel“, në Varrezat Partizane;
  • Ora 11:30 – Shëtitorja e Kolosëve, Varrezat e qytetit “Butel“, tek varri i gjeneral Mihajllo Apostollski;
  • Ora 12:30 – Para Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Monumenti i Çlirimtarëve të Shkupit.
 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.