Kumtime

E premte, 6 dhjetor 2020

VENDOSJA E KURORËS SË LULEVE TË FRESKËTA 

Me rastin e festës 8 Dhjetori - „Shën Kliment Ohridski“, delegacioni i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, në përbërje: Goran Misovski, Marija Georgievska dhe Velika Stojkova-Serafimovska, më 8 dhjetor 2020 (e premte), në orën 11:00, do të vendos kurorë lulesh të freskëta para përmendores Shën Kliment Ohridski në BUN „Shën Kliment Ohridski“.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.