Kumtime

E mërkurë, 24 shkurt 2021

VENDOSJA E LULEVE TË FRESKËTA

Me rastin e 17-vjetorit të vdekjes tragjike të ish-Presidentit Boris Trajkovski, nënkryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Goran Misovski dhe deputetja Snezhana Kaleska-Vançeva, më 26 shkurt 2021 (e premte), në orën 11:00, do të vendosin kurorë lulesh të freskëta në Shëtitoren e Kolosëve, Varrezat e Qytetit në Butel. 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.