Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

 

 

 

 

 

 

 

Kosta Janevski

Anëtare e LSDM-së. E lindur më 13.5.1960 në Shtip. Maqedonas. Specialiste e mjekësisë interne, Fakulteti i Mjekësisë, Universiteti "Shën Cirili dhe Metodi" - Shkup. 

 

E-posta:k.janevski@sobranie.mk

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.