Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

Пратеничка група на Собранието на Република Северна Македонија за соработка со Парламентот на Државата Израел

 

претседател:   Рашела Мизрахи
членови:  1. Гордана Сиљановска-Давкова
2. Александар Николоски
3. Дарко Каевски
4. Павле Трајанов
5. Славјанка Петровска
6. Изет Меџити
7. Сурија Рашиди
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.